We use cookies. For further information see our Privacy Policy bookmark.

  I Agree

×

English English,EUR

Select country of delivery:

pl de nl BE AT CZ SK HU DK LU IT FR

Select laungage:

en pl

Select currency:

FREE SHIPPING FROM 99 EUR (Europe)
FREE RETURNS
30 DAYS RETURN POLICY
pl

Poland (PLN)

de

Germany (EUR)

nl

Netherlands (EUR)

BE

Belgium (EUR)

AT

Austria (EUR)

CZ

Czech Republic (EUR)

SK

Slovakia (EUR)

HU

Hungary (EUR)

DK

Denmark (EUR)

LU

Luxembourg (EUR)

IT

Italy (EUR)

FR

France (EUR)

Jak działa trener snu?

Dzieci często mają problem z odnalezieniem się w “dorosłym” pojęciu czasu. Maluchowi trudno jest wyobrazić sobie, czym różni się np. kwadrans od godziny. Co to znaczy, że “do babci wychodzimy za pół godziny”? Albo skąd wiadomo, że już pora wstawać? Co można zrobić, żeby wypracować u malucha rytm dnia i nauczyć go, że na każdą czynność przychodzi odpowiednia pora? Jak pomóc mu zorientować się w upływającym czasie? Z pomocą rodzicom przychodzi trener snu, taki jak baranek Sam! Z tego poradnika dowiesz się, jak działa i dlaczego jest lubiany przez dzieci i polecany przez rodziców na całym świecie!

Trener snu Sam – baranek na przyjemny wieczór...

Aby ułatwić dziecku zasypianie, wypracujcie stałe wieczorne elementy, wasze małe „rytuały”. Wspólna kolacja, a potem ciepła kąpiel i czytanie bajeczki do snu – to wszystko pomoże maluchowi odnaleźć się w wieczornym rytmie. Zaproście do dziecięcego pokoju baranka Sama – niech “zamieszka” na nocnej szafce. Kiedy przyjdzie czas na sen, nastaw zegarek na wybraną przez siebie godzinę pobudki. Zachęć dziecko, aby zamknęło oczy zwierzątka. Ekran baranka zaświeci się na ciemnoniebieski kolor. To znak, że na dziś koniec aktywności – czas na odpoczynek. Trener snu można ustawić także jako lampkę nocną – będzie świecił łagodnym światłem przez 5, 15 lub 30 minut. Dzięki temu dziecko zyska większe poczucie bezpieczeństwa, gdy wyjdziesz z pokoju.

What you will be need?

...i radosny poranek!

Pół godziny przed ustawioną przez Ciebie godziną pobudki kolor ekranu Sama zmieni się
na zielony. Dzięki temu dziecko nawet jeżeli obudzi się wcześniej, będzie wiedziało, że to
jeszcze nie czas na wstawanie. Dwanaście gwiazdek na wyświetlaczu zacznie stopniowo
znikać, aż baranek otworzy oczy. Ekran trenera snu zmieni kolor na jasnoniebieski i pojawi się słoneczko – to oznacza, że już czas zacząć nowy dzień! Dodatkowo można ustawić alarm dźwiękowy – standardowy, w formie ćwierkania ptaszków lub beczenia baranka.

Z trenerem snu Samem organizujemy czas!

“Mamo, a kiedy?”, “Tato, już?” – ile razy w ciągu dnia padają takie pytania? Trudno zliczyć! Trener snu baranek Sam ułatwi dziecku orientację w czasie. Dzięki Samowi abstrakcyjne „Pobaw się jeszcze przez godzinkę, a potem wychodzimy do babci” zmieni się w konkret! O wiele łatwiej zrozumieć maluchowi, że dopóki baranek śpi, jest jeszcze czas na zabawę w domu. Pojawia się zielony ekran? Pora zbierać zabawki! Baranek otworzył oczka? Idziemy do babci! W ten sposób trener snu pomaga dziecku zorganizować czas w ciągu dnia.

Read also